ELK-EA103FA
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELK-EA103FA
Descrizione:
FILTER LC(T) 0.01UF 500KHZ SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -20°C ~ 85°C
Attenuation Value -
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 500kHz (Cutoff)
Values C = 10000pF
Voltage - Rated 50V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.071" W (3.20mm x 1.80mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series ELKEA
Type Low Pass
Package / Case 1207 (3218 Metric), 3 PC Pad
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr Panasonic Electronic Components
Height 0.087" (2.20mm)
Package Tape & Reel (TR)
Resistance - Channel (Ohms) -
Current 6 A