ELK-TT180EA
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELK-TT180EA
Descrizione:
DIGITAL NOISE FILTER 55MHZ
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Attenuation Value -
Filter Order 3rd
Applications Data Lines for Mobile Devices
Center / Cutoff Frequency 55MHz (Cutoff)
Values C = 18pF
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.276" L x 0.102" W (7.00mm x 2.60mm)
Product Status Obsolete
ESD Protection No
Series ELKT
Type Low Pass
Package / Case Radial - 3 Leads
Number of Channels 1
Technology LC (T-Type)
Mfr Panasonic Electronic Components
Height 0.295" (7.50mm)