ELL-8TP221MB
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ELL-8TP221MB
Descrizione:
FIXED IND 220UH 700MA 480MOHM SM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 550mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 700 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Product Status Obsolete
Ratings -
DC Resistance (DCR) 480mOhm
Inductance 220 µH