ELP12-LED-K
Hatch Lighting
Prodotto No:
ELP12-LED-K
Produttore:
Hatch Lighting
Descrizione:
LED MOD LNR LGT STRIP 10W & 12W
In magazzino : 95
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Lens Type Flat
Light Emitting Surface (LES) -
Configuration Linear Light Strip
Viewing Angle -
Color -
Current - Test -
Current - Max 600mA
CRI (Color Rendering Index) 80
Size / Dimension 220.00mm L x 23.10mm W
Lumens/Watt @ Current - Test 130 lm/W
Product Status Active
Wavelength -
Luminous Flux @ Current/Temperature -
Series -
Temperature - Test -
Type LED Module
Mfr Hatch Lighting
Height -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 24V