C&K
Prodotto No:
ELUMEETHQ7C22
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
SWITCH PUSH SPDT 0.25A 50V
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$10.9535
$10.9535
10
$9.8724
$98.724
25
$9.45896
$236.474
60
$8.993812
$539.62872
120
$8.631938
$1035.83256
240
$8.115062
$1947.61488
480
$7.494806
$3597.50688
960
$7.236359
$6946.90464
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Illumination Type, Color | LED, Blue |
| Operating Temperature | -40°C ~ 80°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 250mA (DC) |
| Circuit | SPDT |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2 VDC |
| Series | ELUM™ |
| Voltage Rating - DC | 50 V |
| Type | Standard, Illuminated |
| Switch Function | On-On |
| Electrical Life | - |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | Black |
| Base Product Number | ELUMEETH |