SAB North America
Prodotto No:
EM2-40C
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
EMC2 GROUND GLAND M40 CR: 22-32
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$75.8955
$75.8955
25
$58.14
$1453.5
50
$55.708
$2785.4
100
$52.1455
$5214.55
250
$48.659
$12164.75
500
$45.676
$22838
1000
$40.888
$40888
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -20°C ~ 100°C |
| Outside Cable Diameter (Min) | 0.866" (22.00mm) |
| Thread Length | 0.354" (9.00mm) |
| Ingress Protection | IP68 - Dust Tight, Waterproof |
| Color | Silver |
| Panel Hole Size | 1.575" (40.0mm) |
| Material | Brass, Nickel Plated |
| Thread Size | M40x1.5 |
| Product Status | Active |
| Outside Cable Diameter (Max) | 1.261" (32.03mm) |
| Includes | - |
| Series | EMC-2 |
| Type | Cable Gland |
| Mfr | SAB North America |
| Package | Box |
| Base Product Number | - |
| Conduit Hub Size | - |