onsemi
Prodotto No:
EMI5206MUTAG
Produttore:
Pacchetto:
-
Batch:
-
Descrizione:
FILTER RC(PI) 100 OHM/7PF SMD
Quantità:
Consegna:

Pagamento:
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
1
$0.5795
$0.5795
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Attenuation Value | 20dB @ 800MHz ~ 5GHz |
| Filter Order | 2nd |
| Applications | Data Lines for Mobile Devices |
| Center / Cutoff Frequency | 250MHz (Cutoff) |
| Values | R = 100Ohms, C = 7pF |
| Voltage - Rated | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.053" W (2.50mm x 1.35mm) |
| Product Status | Obsolete |
| ESD Protection | Yes |
| Series | EMI520xMU |
| Type | Low Pass |
| Package / Case | 12-UFDFN Exposed Pad |
| Number of Channels | 6 |
| Technology | RC (Pi) |
| Mfr | onsemi |
| Height | 0.022" (0.55mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Resistance - Channel (Ohms) | 100 |
| Base Product Number | EMI5206 |