EP5WS680RJ
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
EP5WS680RJ
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 680 OHM 5% 5W AXIAL
In magazzino : 1329
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.256" Dia x 0.689" L (6.50mm x 17.50mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series EP, Neohm
Power (Watts) 5W