ERA-14EB111U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERA-14EB111U
Pacchetto:
1210
Descrizione:
RES SMD 110 OHM 0.1% 1/4W 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1210
Resistance 110 Ohms
Series ERA-14
Power (Watts) 0.25W, 1/4W