ERD-S2TJ430V
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERD-S2TJ430V
Descrizione:
RES 43 OHM 5% 1/4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient -150/ -350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 43 Ohms
Series ERDS2
Power (Watts) 0.25W, 1/4W