ERJ-2RHD3481X
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-2RHD3481X
Descrizione:
RES 3.48K OHM 0.5% 1/16W 0402
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.48 kOhms
Series ERJ-2RH
Power (Watts) 0.063W, 1/16W