ERJ-3RBD3300V
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-3RBD3300V
Descrizione:
RES 330 OHM 0.5% 1/10W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 330 Ohms
Series ERJ
Power (Watts) 0.1W, 1/10W