ERJ-3RED6343V
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-3RED6343V
Descrizione:
RES 634K OHM 0.5% 1/10W 0603
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 634 kOhms
Series ERJ-3RE
Power (Watts) 0.1W, 1/10W