ERJ-D2CJR200V
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-D2CJR200V
Pacchetto:
0612
Descrizione:
RES 0.200 OHM 1W 1206 WIDE
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0612
Ratings AEC-Q200
Resistance 200 mOhms
Series ERJ-D2
Power (Watts) 1W