ERJ-S03D7873V
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-S03D7873V
Pacchetto:
0603
Descrizione:
0603 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 78
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 0603
Ratings AEC-Q200
Resistance 787 kOhms
Series ERJ-S03
Power (Watts) 0.1W, 1/10W