ERJ-U12D4023U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-U12D4023U
Pacchetto:
1812
Descrizione:
1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 40
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1812
Ratings AEC-Q200
Resistance 402 kOhms
Series ERJ-U12
Power (Watts) 0.75W, 3/4W