ERJ-U12F60R4U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-U12F60R4U
Descrizione:
RES 60.4 OHM 1% 3/4W 1812 SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 60.4 Ohms
Series ERJ-U12
Power (Watts) 0.75W, 3/4W