ERJ-U14D2263U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-U14D2263U
Pacchetto:
1210
Descrizione:
1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 22
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 226 kOhms
Series ERJ-U14
Power (Watts) 0.5W, 1/2W