ERJ-U14J431U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-U14J431U
Pacchetto:
1210
Descrizione:
RES 430 OHM 5% 1/2W 1210 SMD
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
Resistance 430 Ohms
Series ERJ-U14
Power (Watts) 0.5W, 1/2W