ERJ-U1DD2051U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-U1DD2051U
Descrizione:
2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.05 kOhms
Series ERJ-U1D
Power (Watts) 0.75W, 3/4W