ERJ-U1DD8450U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERJ-U1DD8450U
Pacchetto:
2010
Descrizione:
2010 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 84
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Ratings AEC-Q200
Resistance 845 Ohms
Series ERJ-U1D
Power (Watts) 0.75W, 3/4W