ERX-2HJ2R2H
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERX-2HJ2R2H
Pacchetto:
SMD
Descrizione:
RES SMD 2.2 OHM 5% 2W J BEND
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) 0.236" (6.00mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.472" L x 0.252" W (12.00mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package SMD
Resistance 2.2 Ohms
Series ERX
Power (Watts) 2W