ERZ-C32EK271Y
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERZ-C32EK271Y
Descrizione:
VARISTOR 270V 25KA MODULE
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 247 V
Capacitance @ Frequency 4200 pF @ 1 kHz
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 303 V
Series ZNR®
Energy 255J
Package / Case Module
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 175 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 225 V