ERZ-E08F201
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERZ-E08F201
Descrizione:
VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 185 V
Capacitance @ Frequency 390 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 200 V
Varistor Voltage (Max) 225 V
Series ZNR®
Energy 35J
Package / Case Disc 10.5mm
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 170 V