ERZ-E10B911CS
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERZ-E10B911CS
Descrizione:
VARISTOR 910V 4.5KA DISC 12.50MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 819 V
Capacitance @ Frequency 220 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
Varistor Voltage (Typ) 910 V
Varistor Voltage (Max) 1.001 kV
Series ZNR®
Energy 168J
Package / Case Disc 12.50mm
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 550 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 745 V