ERZ-SF2MK470
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ERZ-SF2MK470
Descrizione:
VARISTOR 47V 125A 2SMD JLEAD
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 42 V
Mounting Type Surface Mount, MLCV
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 47 V
Varistor Voltage (Max) 52 V
Series ZNR®
Energy 1.8J
Package / Case 2-SMD, J-Lead
Mfr Panasonic Electronic Components
Maximum AC Volts 30 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 38 V
Current - Surge 125 A