Casa / TVS Diodes / ESD15VD3BHE3-TP
minImg
ESD15VD3BHE3-TP
Micro Commercial Co
Prodotto No:
ESD15VD3BHE3-TP
Pacchetto:
SOD-323
Descrizione:
ESD,15V,SOD-323
In magazzino : 6000
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Bidirectional Channels 1
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 5A (8/20µs)
Applications Automotive
Capacitance @ Frequency 22pF @ 1MHz
Voltage - Breakdown (Min) 16.7V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 250W
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323
Series Automotive, AEC-Q101
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 28.5V
Package / Case SC-76, SOD-323
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 15V (Max)