Casa / TVS Diodes / ESDA8P80-1U1M
minImg
ESDA8P80-1U1M
STMicroelectronics
Prodotto No:
ESDA8P80-1U1M
Produttore:
STMicroelectronics
Pacchetto:
1610
Descrizione:
TVS DIODE 6.3VWM 13.2VC 1610
In magazzino : 3168
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Current - Peak Pulse (10/1000µs) 80A (8/20µs)
Applications General Purpose
Capacitance @ Frequency -
Voltage - Breakdown (Min) 6.9V
Mounting Type Surface Mount
Power - Peak Pulse 1100W (1.1kW)
Product Status Active
Supplier Device Package 1610
Series ESDA
Type Zener
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 13.2V
Package / Case 2-UDFN
Voltage - Reverse Standoff (Typ) 6.3V