ESR01MZPJ433
Rohm Semiconductor
Prodotto No:
ESR01MZPJ433
Descrizione:
ANTI-SURGE CHIP RESISTORS
In magazzino : 10000
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.016" (0.40mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 43 kOhms
Series ESR
Power (Watts) 0.2W, 1/5W