Casa / Circuit Breakers / ESX10-124-DC24V-8A
minImg
ESX10-124-DC24V-8A
E-T-A
Prodotto No:
ESX10-124-DC24V-8A
Descrizione:
CIR BRKR SOLID STATE 8A 24VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Slide Switch
Approval Agency CSA C22.2 No 14, UL508
Current Rating (Amps) 8A
Mounting Type Holder
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series ESX10
Voltage Rating - DC 32 V