Casa / Circuit Breakers / ESX10-TB-101-DC24V-1A-E
minImg
ESX10-TB-101-DC24V-1A-E
E-T-A
Prodotto No:
ESX10-TB-101-DC24V-1A-E
Descrizione:
CIR BRKR SOLID STATE 1A 24VDC
Guida per l'utente
Actuator Type Slide Switch
Approval Agency ATEX, CSA C22.2 No 14, UL2367, UL508, UL Class I Div 2
Current Rating (Amps) 1A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series ESX10-T
Voltage Rating - DC 32 V