ETQ-P6F3R2HFA
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ETQ-P6F3R2HFA
Descrizione:
FIXED IND 3.2UH 10.8A 4.92 MOHM
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 8.6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.224" (5.70mm)
Tolerance ±25%
Current Rating (Amps) 10.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 4.92mOhm Max
Inductance 3.2 µH