ETQ-PAF2R7HFA
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
ETQ-PAF2R7HFA
Descrizione:
FIXED IND 2.7UH 17.5A 1.56 MOHM
In magazzino : 172
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 15.5A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.354" (9.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 17.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.677" L x 0.661" W (17.20mm x 16.80mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.56mOhm Max
Inductance 2.7 µH