ETSA150080UDC-P5P
CUI Inc.
Prodotto No:
ETSA150080UDC-P5P
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 12W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 40°C
Polarization Positive Center
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class II)
Output Connector Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Approval Agency CE, cULus, TUVgs
Input Connector IEC 320-C8
Size / Dimension 2.95" L x 1.87" W x 1.08" H (75.0mm x 47.5mm x 27.3mm)
Product Status Obsolete
Weight -
Current - Output (Max) 800mA
Series ETSA-UD (12W)
Power (Watts) 12 W
No Load Power Consumption 300mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 72" (1.83m)
Efficiency Level V
Voltage - Output 15V
Mfr CUI Inc.
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC