ETSA240625UC-P51-WP
CUI Inc.
Prodotto No:
ETSA240625UC-P51-WP
Produttore:
CUI Inc.
Descrizione:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 150W
Guida per l'utente
Operating Temperature 0°C ~ 60°C
Polarization -
Input Type Cord
Applications ITE (Commercial)
Form Desktop (Class I)
Output Connector Power DIN, 4 Pin
Approval Agency EN, SIQ, TUV, UL
Input Connector IEC 320-C14
Size / Dimension 6.69" L x 3.35" W x 1.73" H (170.0mm x 85.0mm x 44.0mm)
Product Status Active
Weight -
Current - Output (Max) 6.25A
Series ETSA-U (150W)
Power (Watts) 150 W
No Load Power Consumption 500mW (Max)
Region Utilized North America
Cord Length 39.4" (1.00m)
Efficiency Level VI
Voltage - Output 24V
Standard Number 55024; 55032 Class B; 60950-1; 61000-3-2; 61000-3-3
Mfr CUI Inc.
Package Box
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC