EVL6699-150W-SR
STMicroelectronics
Prodotto No:
EVL6699-150W-SR
Produttore:
STMicroelectronics
Descrizione:
BOARD EVAL FOR L6699
Guida per l'utente
Main Purpose AC/DC, Primary and Secondary Side with PFC
Current - Output 12.5A
Product Status Obsolete
Power - Output 150 W
Series -
Regulator Topology Resonant
Frequency - Switching -
Supplied Contents Board(s)
Voltage - Output 12V
Board Type Fully Populated
Outputs and Type 1, Isolated
Mfr STMicroelectronics
Utilized IC / Part L6563H, L6599A, SRK2000
Package Bulk
Voltage - Input 90 ~ 264 VAC