EWA-Q10C15A14
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EWA-Q10C15A14
Descrizione:
SLIDE POT 10K OHM 0.06W TOP 60MM
Guida per l'utente
Fader Type Standard
Tolerance -20%, +40%
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension Rectangular - 2.953" L x 0.315" W x 0.276" H (75.00mm x 8.00mm x 7.00mm)
Product Status Obsolete
Resistance 10 kOhms
Series EWA - Single
Power (Watts) 0.06W
Travel Range 60mm