EWT25JB50R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
EWT25JB50R0
Descrizione:
RES CHAS MNT 50 OHM 5% 25W
In magazzino : 497
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.563" Dia x 2.008" L (14.30mm x 51.00mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 50 Ohms
Series EWT
Power (Watts) 25W