EWT50JB250R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
EWT50JB250R
Descrizione:
RES CHAS MNT 250 OHM 5% 50W
In magazzino : 31
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.563" Dia x 4.016" L (14.30mm x 102.00mm)
Mounting Feature Brackets (not included)
Resistance 250 Ohms
Series EWT
Power (Watts) 50W