EXB-18V220JX
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EXB-18V220JX
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 22 OHM 0502
In magazzino : 567032
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.018" (0.45mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Series EXB
Power Per Element 31mW