EXB-A10E473J
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EXB-A10E473J
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES ARRAY 47K OHM 8 RES 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Series EXB
Power Per Element 62.5mW