EXB-H8V473J
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EXB-H8V473J
Pacchetto:
8-SIP
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 47K OHM 8SSIP
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.106" (2.69mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.429" L x 0.087" W (10.89mm x 2.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 8-SIP
Series EXB
Power Per Element 100mW