EXB-Q16P683J
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EXB-Q16P683J
Pacchetto:
1506
Descrizione:
RES ARRAY 15 RES 68K OHM 1506
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 15
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1506
Series EXB
Power Per Element 25mW