EXB-V8V1R2JV
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EXB-V8V1R2JV
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 1.2 OHM 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package 1206
Series EXB
Power Per Element 62.5mW