EXC-24CB221U
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EXC-24CB221U
Descrizione:
CMC 100MA 2LN 220 OHM SMD
In magazzino : 4226
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
DC Resistance (DCR) (Max) 700mOhm
Impedance @ Frequency 220 Ohms @ 100 MHz
Approval Agency -
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm)
Height (Max) 0.024" (0.60mm)
Product Status Active
Ratings -
Series EXC24
Voltage Rating - DC 5V
Package / Case 0504 (1210 Metric), 4 Lead
Number of Lines 2
Current Rating (Max) 100mA