EXC806HT
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
EXC806HT
Descrizione:
RF ANT 836MHZ WHIP STR HT CONN
Guida per l'utente
Frequency Range 806MHz ~ 866MHz
Applications Bluetooth, Wi-Fi
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination HT
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 4.600" (116.84mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard Bluetooth, WiFi
VSWR 1.5
Series EXC
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 836MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group UHF (300MHz ~ 1GHz)