EXH150SFU
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
EXH150SFU
Descrizione:
RF ANT 150MHZ WHIP STR SFU CONN
Guida per l'utente
Frequency Range 145MHz ~ 155MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination SFU
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 10.500" (266.70mm)
Product Status Obsolete
RF Family/Standard -
VSWR 2
Series EXH
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 150MHz
Power - Max 50 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group VHF (f < 300MHz)