EXL76TNX
TE Connectivity Laird
Prodotto No:
EXL76TNX
Descrizione:
RF ANT 82MHZ WHIP STR TNX CONN
Guida per l'utente
Frequency Range 76MHz ~ 88MHz
Applications -
Number of Bands 1
Ingress Protection -
Termination TNX
Mounting Type Connector Mount
Height (Max) 11.100" (281.94mm)
Product Status Active
RF Family/Standard -
VSWR 1.5
Series EXL
Antenna Type Whip, Straight
Frequency (Center/Band) 82MHz
Power - Max 5 W
Mfr TE Connectivity Laird
Features -
Return Loss -
Package Bulk
Gain -
Frequency Group VHF (f < 300MHz)