EYG-A121805F
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EYG-A121805F
Descrizione:
THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Guida per l'utente
Usage In-Plane Heat Transfer
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Rectangular
Thermal Resistivity -
Color Gray
Backing, Carrier -
Outline 180.00mm x 115.00mm
Material Graphite
Thermal Conductivity 1000W/m-K
Product Status Obsolete
Thickness 0.0020" (0.051mm)