Casa / Pads, Sheets / EYG-TE0E0A25A
minImg
EYG-TE0E0A25A
Panasonic Electronic Components
Prodotto No:
EYG-TE0E0A25A
Descrizione:
THERM PAD 140MMX140MM W/ADH
Guida per l'utente
Usage Through-Plane Heat Transfer
Storage/Refrigeration Temperature -
Shape Square
Digi-Key Storage -
Thermal Resistivity 2.10°C/W
Color Black
Backing, Carrier -
Outline 140.00mm x 140.00mm
Material Graphite Resin
Thermal Conductivity 13W/m-K
Product Status Last Time Buy
Thickness 0.0984" (2.500mm)